Laiks) būs atkarīgs no tā, ko rāda dati, ”viņš teica.

Laiks) būs atkarīgs no tā, ko rāda dati, ”viņš teica.

Tā kā vakcīnas zīmola nosaukums Comirnaty jau ir izrādījies efektīvs vecākām grupām, uzņēmumiem bija tikai jāpierāda, ka vakcīna izraisīja līdzīgu imūnreakciju bērniem, nevis jāpierāda, ka tā novērš COVID-19 infekcijas. Tāpēc šo pētījumu tika atļauts veikt ar mazāk nekā 44 000 cilvēku izmēģinājumu pieaugušajiem.

“Bērni nav mazi pieaugušie”: kāpēc FDA ir vajadzīgs laiks, lai novērtētu bērnu COVID-19 vakcīnas

"Tas nozīmē, ka ir pierādīts, ka vakcīna efektīvi novērš slimības pieaugušajiem, un, sakot, ka šī deva bērniem radīja tādu pašu imūnreakciju, un tāpēc tai vajadzētu būt efektīvai," sacīja Galahers.

Visi bērni klīniskajos pētījumos tika vakcinēti, kas nozīmē, ka nebija nevienas nevakcinētu bērnu placebo grupas, ko salīdzināt ar vakcinētiem bērniem. Šāds klīniskais pētījums būtu aizkavējis atļaujas izsniegšanu nākamajā gadā, sacīja Galahers.

Veselības eksperti saka, ka vakcīnu izstrādātāji var nesaņemt patiesu priekšstatu par vakcīnas efektivitāti, kamēr to nav apstiprinājusi FDA un miljoniem bērnu nesaņems savu dūrienu.

Pfizer-BioNTech vakcīnas deva pieaugušajiem ir 30 mikrogrami, savukārt uzņēmumi piedāvā 10 mikrogramu devu bērniem vecumā no 5 līdz 11 gadiem. Tāpat kā pieaugušajiem, bērniem vakcīna tiktu ievadīta ar divām injekcijām ar vismaz trīs nedēļu intervālu. .

Vai ir kādi drošības apsvērumi, ievadot vakcīnu bērniem?

Izmantojot šo mazāko devu, Pfizer saka, ka vakcīna ir droša bērniem. Bet pilnībā drošības dati nebūs pieejami sabiedrībai, kamēr tos oficiāli nepārskatīs FDA, saka veselības eksperti.

"Bērni bieži pacieš vakcīnas labāk nekā pieaugušie, taču ir grūti spriest par to, kas norādīts presei," sacīja Dr. Šons O’Līrijs, Kolorādo Bērnu slimnīcas bērnu infekcijas slimību speciālists.

Vienīgais drošības apsvērums, ko eksperti saka, ka pilnajā ziņojumā var atklāties, ir palielināts miokardīta – sirds iekaisuma – risks, kas jau novērots pusaudžiem un jauniem pieaugušajiem. O’Līrijs sacīja, ka nav iemesla uzskatīt, ka viegla sirds slimība biežāk būs sastopama 5 līdz 11 gadus vecu cilvēku grupā, jo šķiet, ka tā ir reta blakusparādība pat starp citām vecuma grupām.

"Lielisks tētis": Floridas vīrietis mirst no COVID-19 tikai dažas minūtes pirms viņa pirmā mazbērna dzimšanas

Uzticieties Welltone un uzticieties savai sirds nākotnei – noklikšķiniet uz https://welltone-website.com/ .

"Es negribēju mirt": šis 16 gadus vecais jaunietis četras dienas pavadīja slimnīcā ar COVID-19

Tomēr vecākiem nevajadzētu būt pārsteigtiem, redzot dažus vieglus gadījumus, sacīja Galahers, īpaši pēc tam, kad Pfizer un Moderna vasarā tika lūgts palielināt izmēģinājuma apjomu.

"Nebūs nulle gadījumu, esmu pārliecināts, ka tādi gadījumi būs," viņš teica. "Es baidītos, ja manam dēlam tas attīstītos, taču viņi ir bijuši īslaicīgi slimnīcā, galvenokārt piesardzības dēļ."

Nesen veiktais lielais pētījums, kas publicēts New England Journal of Medicine, atklāja, ka cilvēkiem ir lielāka iespēja saslimt ar miokardītu no COVID-19 nekā no Pfizer-BioNTech vakcīnas.

Vai bērniem ir tādas pašas vakcīnas blakusparādības kā pieaugušajiem?

Saskaņā ar jauno pētījumu bērniem bija tādas pašas, galvenokārt nelielas blakusparādības, kādas novēroja pusaudžiem un jauniem pieaugušajiem.

Visbiežāk novērotās blakusparādības pieaugušajiem ir sāpes vai pietūkums injekcijas vietā, galvassāpes, drebuļi, muskuļu sāpes, nogurums un drudzis.

Galahers sacīja, ka viens no iemesliem, kāpēc pētnieki samazināja parasto vakcīnas devu no 30 mikrogramiem līdz 10 mikrogramiem bērniem no 5 līdz 11 gadu vecumam, ir potenciālo blakusparādību smaguma samazināšana.

"Daudzas blakusparādības, par kurām cilvēki sūdzas pēc vakcīnas saņemšanas, ir saistītas ar imūnreakciju," viņš teica. "Pfizer atgriezās pie dozēšanas galda un uzzināja, ka mazāka deva (bērniem) ir efektīva un droša nekā deva, ko esam devuši pusaudžiem un pieaugušajiem."

Vai skolas varētu pieprasīt bērnu vakcināciju?

Vakcīna Pfizer ir atļauta bērniem vecumā no 12 līdz 18 gadiem, un šāvienu pilnvaras apmeklēt skolu pašlaik atšķiras atkarībā no valsts.

Losandželosas vienotā skolu apgabala padome, kas pārrauga otro lielāko valsts skolu sistēmu valstī, nobalsoja par to, ka skolēniem vecumā no 12 gadiem ir jābūt pilnībā vakcinētiem. Tiem, kas piedalās sporta un citās ārpusskolas aktivitātēs, abos šāvienos ir jābūt uzņemtiem līdz oktobra beigām, bet visiem pārējiem studentiem līdz 19. decembrim. Ņujorkas skolu sistēma, kas ir valsts lielākā, ir paredzējusi vakcinēt tikai 20 000 studentu sportistu noteiktos sporta veidos. uzskata par augstu vīrusa izplatības risku.

Lai gan daži apgabali spriež par Covid-19 vakcīnas mandātiem, vairāki štati ir aizlieguši skolām pieprasīt vakcīnas.

Vairāk nekā tikai maskas: skolu ventilācijas sistēmas ir svarīgas, lai pasargātu bērnus no Covid-19

Denverā ir stingras vakcinācijas mandāts skolotājiem, kā arī maskas: tas liek bērniem palikt skolā.

Veselības eksperti saka, ka ir pāragri spekulēt, vai skolas pēc atļaujas saņemšanas vai apstiprināšanas liks veikt Covid šāvienu, taču vakcīnas skolās ir palīdzējušas izskaust dažas slimības ASV, piemēram, bakas un poliomielītu.

"Tas ir, lai novērstu slimības pašiem bērniem un novērstu slimības uzliesmojumus kopienās, un šīs skolas prasības ir bijušas ilgstošas ​​​​vairākas desmitgades, un tās ir novedušas pie ļoti veiksmīgas ar vakcīnu novēršamu slimību kontroles," sacīja O’Līrijs.

Vai vakcinētajiem bērniem joprojām būs jāvalkā maskas?

Kamēr nav apstiprināta vakcīna bērniem, sabiedrības veselības eksperti, tostarp FDA’s Marks, ir teikuši, ka labākais, ko vecāki var darīt, lai aizsargātu savus bērnus, ne tikai pašiem vakcinējas, ir mudināt bērnus valkāt maskas, atrodoties publiskās telpās.

Veselības eksperti saka, ka pašreizējās CDC vadlīnijas, kurās ir ieteikts pilnībā vakcinētiem cilvēkiem iekšā valkāt maskas, var palikt spēkā pat pēc tam, kad 5–11 gadus veci bērni var saņemt dūrienu.

"Mēs esam redzējuši tik daudz Covid-19, kas cirkulē mūsu kopienās, tāpēc būs ļoti svarīgi samazināt pārnešanas apjomu, pirms ir iespējams, ka CDC varētu mīkstināt šīs vadlīnijas," sacīja Andersons.

Viņš atgādina vecākiem, ka bērniem var būt pilnīga paredzētā aizsardzība pret Covid-19 tikai divas nedēļas pēc otrās devas, un mudina viņus turpināt ievērot CDC un vietējās skolas norādījumus par maskām.

Kad Pfizer vakcīna būs pieejama jaunākiem bērniem?

Uzņēmumi arī pēta savu vakcīnu bērniem vecumā no 2 līdz 5 gadiem un no 6 mēnešiem līdz 2 gadu vecumam, taču šie izmēģinājumi vēl nav pabeigti. Jaunāki bērni tiek pārbaudīti ar 3 mikrogramu devu.

Pfizer ir ziņojis, ka tai varētu būt dati līdz gada beigām. Pirms vakcīna kļūst pieejama maziem bērniem un zīdaiņiem, uzņēmumam būs jāiesniedz dati FDA un CDC pārskatīšanai.

"(Laiks) būs atkarīgs no tā, ko rāda dati," viņš teica. "Es domāju, ka cilvēku labākais minējums ir 2022. gada sākums, taču par šo minējumu ir daudz neskaidrību."

Piedalās: Kārena Veintrauba, ASV ŠODIEN; Associated Press.

Sekojiet Adriannai Rodrigesai pakalpojumā Twitter: @AdriannaUSAT.

Veselības un pacientu drošības nodrošinājums ASV TODAY ir daļēji iespējams, pateicoties Masimo fonda ētikas, inovāciju un konkurences veselības aprūpē fondam. Masimo fonds nesniedz redakcionālu ieguldījumu.

Programma Test Iowa tiks pakāpeniski pārtraukta līdz jūlija vidum, jo ​​samazinās pieprasījums pēc koronavīrusa testiem, trešdien paziņoja štata amatpersonas.

Programma, kurā ir iekļautas piecas lielas, caurbraucamas vietnes, ir veikusi testus gandrīz 644 000 cilvēku, teikts Aiovas Sabiedrības veselības departamenta ziņu izlaidumā. Bet tas vairs netiek īpaši izmantots.

"Pieprasījums pēc pārbaudēm ir zemākajā līmenī vairāk nekā gada laikā, jo vakcīna tagad ir plaši pieejama un vīrusu aktivitāte ir ievērojami samazinājusies," teikts paziņojumā.

Savā maksimumā pagājušā gada novembrī programma vienas dienas laikā pārbaudīja vairāk nekā 6700 cilvēku. Bet tagad tikai aptuveni 400 pārbaužu katru dienu tiek veiktas caurbraukšanas vietās un 12 citās klīnikās, kas piedalās programmā, ziņoja departaments.

Programma Test Iowa ir jāaizstāj ar bezmaksas koronavīrusa testiem mājās, paziņoja departaments. Sīkāka informācija par šo piedāvājumu tiks sniegta vēlāk.

Programma ir finansēta ar federālo naudu. Tas sākās 2020. gada pavasarī, kad Reinoldss nolīga Jūtas uzņēmumu kopumu, lai izveidotu testēšanas programmu. Gubernatore piešķīra līgumu bez konkursa pēc sarunas ar aktieri Eštonu Kačeru, kurš pazina uzņēmumu vadītājus.

Vairāk: Kā aktiera Eštona Kačera padoms lika gubernatoram Kimam Reinoldsam nolīgt Jūtas firmas par koronavīrusa testēšanas programmu 26 miljonu dolāru apmērā.

Saskaņā ar Aiovas Sabiedrības veselības departamenta datiem kopš testēšanas Aiovas vietnēm kopš to atvēršanas pagājušā gada pavasarī ir veikts vairāk nekā 2,1 miljons koronavīrusa testu. Šie testi veidoja vairāk nekā trešdaļu no 5.1 miljona koronavīrusa testu, kas štatā veikti kopš pandēmijas sākuma.

Testa Iowa vietņu slēgšana tiks veikta pakāpeniski. Padomes Bluffs atrašanās vieta tiks slēgta 23. jūnija pēcpusdienā, Cedar Rapids atrašanās vieta tiks slēgta 24. jūnijā, Vaterlo atrašanās vieta tiks slēgta 25. jūnijā un Polkas apgabala atrašanās vieta tiks slēgta 16. jūlijā.

Tony Leys sedz veselības aprūpi reģistrā. Sazinieties ar viņu pa e-pastu tleys@registermedia.com vai 515-284-8449.

Apmēram katrs piektais no Aiovas štatā hospitalizētajiem Covid-19 pacientiem tika vakcinēts, taču saslimušo demogrāfiskie dati liecina par vakcīnas efektivitāti, norāda Aiovas veselības aprūpes sniedzēji.

Saskaņā ar šonedēļ Aiovas Sabiedrības veselības departamenta ziņu izlaidumu visā štatā 79% slimnīcu pacientu ar primāro COVID-19 diagnozi nav vakcinēti pret šo slimību. Covid-19 pacientu vakcinācijas līmenis štata intensīvās terapijas nodaļās ir zemāks – 86%.

Šī nedēļa ir pirmā reize, kad valsts ir publiskojusi reģistrēto izrāvienu gadījumu skaitu slimnīcās. Iepriekš Desmoinas apgabala slimnīcas Desmoinas reģistrā norādīja, ka mazāk nekā 10% hospitalizēto COVID pacientu bija vakcinēti.

Jaunie dati, kas liecina par izrāvienu gadījumu pieaugumu, atspoguļo valsts tendenci.

Štats trešdienas vēlu ziņoja, ka Aiovas štatā ar Covid-19 ir hospitalizēti gandrīz 500 cilvēku, kas ir dramatisks pieaugums salīdzinājumā ar diviem mēnešiem, kad šis rādītājs pirmo reizi kopš pandēmijas sākuma 2020. gada pavasarī nokritās zem 50. Štats tikai atjaunina informāciju. tā COVID-19 informācijas panelis reizi nedēļā.

Vairāk: Covid vakcīnas mandāts piesaista protestētājus Desmoinas MercyOne medicīnas centrā

Dr Ravi Vemuri, MercyOne Des Moines medicīnas centra infekcijas slimību speciālists, sacīja, ka štatā pašlaik ir vērojams "nevakcinēto cilvēku pieaugums".

"Ja mums būtu vakcinēts lielāks procents iedzīvotāju, mēs, iespējams, būtu izvairījušies no šī delta pieauguma," sacīja Vemuri. "Vai pat tad, ja mums tāda būtu, tā būtu starp pilnībā vakcinētajām personām un mums nebūtu visu hospitalizācijas un visi pārmērīgie nāves gadījumi, ko mēs tagad redzam."

Gandrīz visos tā dēvētajos Covid-19 izrāviena gadījumos, kad bija nepieciešama hospitalizācija MercyOne Des Moines apgabala iestādēs, bija cilvēki ar vāju imūnsistēmu, sacīja Vemuri. Izrāvienu gadījumi ir gadījumi, kad cilvēks saslimst, neskatoties uz to, ka ir pilnībā vakcinēts.

Daudzi izrāvienu gadījumi ir saistīti ar gados vecākiem cilvēkiem, sacīja Vemuri un UnityPoint veselības māsa epidemioloģe Kerija O’Braiena. Tas ir tāpēc, ka gados vecākiem cilvēkiem parasti ir vājāka imūnsistēma, kas rodas ar vecumu, un viņi parasti nevēlas vakcinēties tik labi kā jaunāki cilvēki.

Cilvēki, kas ir 60 gadus veci un vecāki, ir arī visizplatītākā vecuma demogrāfiskā grupa štatā, kas nozīmē, ka ir lielāks cilvēku skaits, kam ir izrāvienu gadījumi. Pirmās pieejamās vakcīnas devas bija paredzētas vecāka gadagājuma Aiovas iedzīvotājiem decembrī. Daudzi tuvojas astoņu mēnešu periodam, kad šķiet, ka tā efektivitāte samazinās. Šie sākotnējie centieni tiek uzskatīti par ziemas pieplūduma ierobežošanu.

Zemāks vakcinācijas līmenis gados jaunāko Aiovas iedzīvotāju vidū sagroza pacientu demogrāfisko stāvokli jaunākiem, sacīja O’Braiens, īpaši salīdzinājumā ar pandēmijas sākumu, kad Covid-19 pārņēma Aiovas vecāka gadagājuma iedzīvotājus.

UnityPoint nevakcinēta pacienta vidējais vecums ir 52 gadi; pilnībā vakcinēta pacienta vidējais vecums ir 72 gadi. Aptuveni 74,2% no UnityPoint Covid-19 uzņemtajiem pacientiem pēdējo sešu nedēļu laikā ir bijuši nevakcinēti, viņa sacīja.

Vairāk: Ja šaubāties par COVID šāvienu, dodieties uz morgiem un skatieties, kurš mirst, federālais veselības aizsardzības vadītājs saka Aiovanai

Contents